30. Listopad 2013 1

Soul Coaching s Blankou Vun Kannon

Photo 22.06.13 19 23 24

Hele, rybičky, taky se vám někdy stejská po hodinách výtvarný výchovy, kdy jste kreslili a malovali a lepili a matlali a tak? Nám s Janou jo, panč jsme spolu chodívaly do výtvarný třídy (no, teď zpětně taky moc nechápeme, jak jsme se tam dostaly a ano… známe se už fakt dlouho!) a děsně nás to bavilo, protože při podobný kreativní činnosti člověk vždycky tak nějak zapomene na všechno, co ho trápí. Dává mu to možnost podívat se sám do sebe a vyplivnout na papír věci, který by jinak možná nikdy dostat ven nedokázal…

A přesně v tom taky vězí kouzlo Soul Coachingu, což je jedna z metod osobního rozvoje, která se tady u nás v českym rybníčku teprve zabydluje. Jelikož jsme ryby zvědavý a nenechavý, vetřely jsme se v létě na historicky první českej Soul Coachingovej workshop, kterej u nás proběhl no a pančto se blíží další, na kterej musíte 100% zajít, neušetříme vás další nadšený zpovědi!;)

Co to ten Soul Coaching vlastně jako je?!

To se má tak. Většina z nás jde do dospělýho života s přesvědčenim, že odpovědi na naše otázky přicházej odněkud zvenčí. Od rodičů, pančelky (tyjo, takhle napsaný to vypadá fakt divně!:D), z knížek, z televize a nebo samozřejmě z Googlu.:D Základní předpoklad je tudíž ten, že my sami nevíme skoro nic a že potřebujeme někoho nebo něco, kdo nám řekne, co máme kdy a jak dělat. Proto taky celej život tohohle někoho nebo něco hledáme nebo na to čekáme, ono to nepřichází a namísto toho se dostavuje vcelku pochopitelná životní votrávenost.

Kde je chyba? No v tom, že ve skutečnosti je to přesně obráceně! Tim jedinym, kdo má všechny odpovědi ještě dávno předtim, než je vůbec nějaká otázka vyslovená a kdo vás příjde zachránit, jste jenom vy sami! Někde hluboko uvnitř, ve svym srdci totiž vždycky přesně víte, co chcete, potřebujete a co máte dělat… Otázkou je jenom to, do jaký míry umíte tomuhle hlasu svojí duše naslouchat. No a Soul Coaching se zaměřuje přesne na tohle. Pomáhá člověku naladit se na sebe sama skrze techniku koláže tak, aby mohl bejt sám sobě koučem.

Jako doma:

Blank Vun Kannon je kráska z Ostravy, která žije v New Jersey a jejíž příběh se řadí mezi náma oblíbený náměty na román, kdy někdo nechá všeho, protože už ho to zrátka netěší a začne dělatě něco, co ho baví víc.:) Mimo to, že je to báječná bytost, je to taky první certifikovanej Soul Coach u nás. No a Jana vám teď poví, jakej že teda ten workshop vlastně byl.

Blanka Close Cropped

Halóóó, tady zase pro změnu Voranžová!:) Blanka nás přivítala u sebe doma. Vůbec celá myšlenka toho, pořádat workshop v domácím prostředí chce podle mě od pořadatele vcelku notnou dávku odvahy. Člověk nejen že dává nahlídnout do svýho soukromí, ale mnohdy i do svý duše… (Jééé, to se mi povedlo!:D) No ale vážně! A Blanka to zvládla úplně úžasně..

Nejenom, že to má doma krásný, ale hlavně příjemný a plný veselý, šťastný a spokojený energie. Navíc byla až neuvěřitelně připravená. Každej účastník dostal dárkovou taštičku se svíčkou a čajem a přichystaný měla i občerstvení… vysloveně rybičkovský (jakože zdravý, ne sushi, jo?).:) Prostě jsme se tam s Karolínou cejtily jako ryby ve vodě.

Bylo hrozně fajn, že nás bylo na workshopu tak akorát. Když nepočítám Blanku, bylo nás pět.;) A samý holky a všechny moc milý, s podobným pohledem na svět, jako máme my dvě.

Celej den se nesl v duchu pohody a tvoření a strašně jsme si každá užívaly samu sebe a já teda i konejšila svý vnitřní dítě. Výsledkem tohohle dýchánku je totiž barevná koláž, kterou celý den postupně vyrábíte. Nejdřív jsme se vzájemně seznámily, pak nám Blanka objasnila, jak bude celej den probíhat a trochu jsme si zameditovaly. No a potom jsme už jen listovaly časopisama, vystřihovaly z nich obrázky, nápisy a slova, co nás nějakým způsobem oslovily pak je všechny lepily na čtvrtku, až bylo dílo dokonáno. Vrcholnym bodem dne, byl rozbor koláže, kdy jsme se dověděly fakt dost zajímavý věci o tom, co jsme to vlastně vytvořily, panč to, co kam jak lepíte neni náhoda!;)

Byla to prostě báječná sobota! Nejenom, že jsme se něco novýho dozvěděly, ale hlavně jsme se všechny shodly na tom, že jsme si strašně odpočinuly… Věnovaly jsme se po dlouhý době jenom samy sobě, utřídily si myšlenky a načerpaly energii a chuť do života.

Jak se na seminář dostat:

No a abysme vás nenavnadily a pak vám neřekly, že si za dalším workshopem musíte udělat vejlet do New Jersey,:D tak pro vás máme super zprávu! Blanka totiž po novym roce pořádá další seminář v Praze! Tentokrát to bude v sobotu 17. ledna, 2015 a všechny informace o akci najdete tady. A kdyby vás zajímaly i další Blančiny semináře a akce, tak jukněte tuhlenc! 

1 komentář k článku Soul Coaching s Blankou Vun Kannon

  1. Krásná paní (myslím i vnitřně). Musí to být příjemná terapie……. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *