5. Duben 2014 5

Ryby rybám!

IMG_20140402_090516

Ahoj rybky naše! Dneska vám spíš než článek přinášíme takový malý vyznání… Vyznání vám všem. Musíme si totiž promluvit.:D Néééé, nebojte, žádnej rozchod, nikam nejdeme! Spíš naopak. Nás už se totiž nikdy nezbavíte (tady neni smajlík zcela záměrně…)!

V prvý řadě bysme vám chtěly strašně moc poděkovat!!! A za co vlastně?

 1. Za to, že jste
 2. Za to, že jste tak báječný
 3. Za to, že nás čtete a baví vás to
 4. Za to, že nás podporujete a nám se tak díky vám plněj naše sny
 5. Za to, že s náma sdílíte vaše radosti i starosti
 6. Za to, že nás inspirujete k novejm nápadům a akcím
 7. Za to, že tim, kolik už vás je, nás vlastně tak trochu nutíte dělat věci naplno a nikdy to nevzdávat
 8. Za to, že díky vám máme pocit, že děláme něco, co má smysl
 9. Za to, že jste se rozhodli bejt jako rybičky a děláte tak něco pro sebe, ale i pro svoje rybátka a vůbec pro všechny
 10. Za to, že nám pomáháte budovat světovej mír!:)

Všichni víte, že náš blog (už tři roky!) píšeme pro radost a prostě proto, že nás to baví.

Baví nás to dokonce tak moc, že eště po práci s radostí čteme knihy a vzděláváme se, abysme vám pak ty svoje nově nabytý moudra mohly předávat vyzkoušený na vlastní šupiny!

Baví nás to tak, že se vrháme k plotně nebo za mixér a testujeme na sobě i na svejch blízkejch recepty a občas je i trochu, díky tý naší hyper-rybí-aktivitě, zanedbáváme… (jako ty blízký. Recepty nezanedbáváme nikdy!:D)

Dokonce se i schováváme za foťáky, učíme se s nima a u toho se modlíme, aby bylo dost světla, páč jinak ty vobrázky stejně stojej za starou bačkoru!:D Sedáme za počítač, abysme to všechno upravily, sepsaly a snad vás trochu potěšily, inspirovaly a zábavnou formou možná i něčemu přiučily (?).

No a v neposlední řadě na sobě neoddyšně pracujeme, chodíme na přednášky a studujeme i dálkově „navštěvujeme“ všechny možný kurzy. Vymejšlíme workshopy, semináře, rozjíždíme vlastní programy… A to bude teprve něco, rybičky! Slibujeme, že už se brzo dozvíte víc. Tešíte se? My děsně!;)

Rybička je zkrátka naše „dítě“ a naše radost. Děláme jí s čistym úsmylem a proto jí taky nezatěžujeme žádnou klasickou reklamou nebo protlačováním a propagováním výrobků a věcí, kterým samy nevěříme.

K jádru pudla :)

Všechno nás to samozřejmě stojí spoustu času a energie a protože chceme ten náš rybníček rozšiřovat eště dál, tak potřebujeme trochu pomoct. Rozhodly jsme se proto oslovit firmu ISWARI, od který si už několik let samy kupujeme superpotraviny a domluvily jsme se s nima na spolupráci. Ta spočívá v tom, že nám  připlave nějaká ta šupinka z každýho celkovýho nákupu, kterej u ISWARI uděláte skrze naše stránky.

Zkrátka pokud baštíte superpotraviny, potom by bylo bezva, kdybyste k jejich koupi využili odkazy v našich receptech a článcích nebo klikli na banner na hlavní stránce. Tím nás totiž podpoříte a eště ušetříte, páč je to v e-shopu levnější než v kamennym obchodě.:)

Skalní fanoušci nás můžou podpořit i palcem na našem facebookuinstagramu no a samozřejmě tim, že budou všem řikat, jak jsme úžasný!:D

DÍK rodino, DÍK rybičky! Máme vás rádi.

Nyní mužně zamáčkáváme slzu a jedeme dál!;)

Voranžová a Růžová

5 komentářů k článku Ryby rybám!

 1. Rybičky, gratuluji k úspěchům a hlavně nepřestávejte, Vaše psaní a konání je těžce návykové! ;-) bára.kára

 2. Holky, jsem ráda a je mi ctí, že se s vámi mohu kamarádit. :D

 3. Ahoj rybičky, i já jsem ráda, že vás my, nadšenci, máme!!! Já sice nejsem rybička, ale beran, nicméně jste moje spřízněné duše a chci vám popřát dost energie a nadšení pro další práci!!!

  • Ahoj Lucie!
   Jééé, děkujeme moc! A že jste beran vůbec nevadí! My máme otevřenou mysl, s náma klidně můžete bejt spoustu zviřátek najednou. Rybička, beran i třeba člověk.:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *