16. Květen 2014 0

Rybí výherci, aneb slavnostní vyhlášení!

IMG_9637

POZÓÓÓÓR, všem rybám se na vědomost dává, že UŽ JE TO TADY! Máme svoje NAROZENINOVÝ VÝHERCE!:)

Byl to boj vskutku tvrdý a nelítostný, ale nakonec jsme teda zatlačily slzu v oku, že nemůžeme dát ty ceny úplně všem, řekly si, že život je holt pes a vybraly 3 nejlepší recepty!

Ale eště než vám řekneme, kdo teda co vyhrál, tak chceme všem HROZNĚ MOC PODĚKOVAT, protože když jsme zadávaly tohle „volný rybí téma“, tak jsme sice doufaly, že příjdete s nějakejma vtipnejma nápadama, ale vy jste fakt dalece předčili veškerý naše očekávání! Upřímně vám řikáme, že jste boží, rybičky naše a že jste nás vlastně všichni dojali tou svojí tvořivostí, fantazií, vtipem a hlavně úsilím, který jste všem těm receptům museli věnovat. DĚKUJEME! :*

Hurááá, kdo vyhrál?

1. MÍSTO slavnostně patří Daně Kovaříkové a jejím nejúžasnějším raw rybím dortíčkům s podobiznou!:) Uznejte, že prostě nemaj chybu! A kdo je zvědavej, z čeho vlastně jsou, tak se může ve středu těšit na recept, kterej s čestnym uznáním vyvěsíme přímo tady na mámě Rybě.:)

Dana vyhrává:

GRATULUJÉÉÉÉM!:)

Photo 14.05.14 13 01 35

2. MÍSTO náleží Pavle Štolfové a jejímu bezvadnýmu velrybímu čaji, kterej nám příjde jako úplně skvělej nápad! Doufáme, že to má Pavla patentovaný, pančto tohle se dostat ven, tak je z toho ohromnej hit! A to neřikáme jenom proto, že jsme ryby!:)

Pavla vyhrává:

TAKY GRATULUJÉÉÉÉM!:)

rybi_caj_soutez

3. MÍSTO vyhrává Iva Zahradníková se svym cizrnovo-bramborovym salátem rybího tvaru! Tenhle recept se nám líbil zejména proto, že ukazuje, že ploutvonožce jde udělat fakt ze všeho, dokonce i z vopravdickýho zdravýho jídla, který nemá s vodním světem zdánlivě nic společnýho.:)

Pavla vyhrává:

  • Dárkovou kazetu plnou čajů a koření od hodnýho a ekologickýho Sonnentoru

DO TŘETICE GRATULUJÉÉÉÉM!:)

Photo 14.05.14 13 02 44

No, ale počkejte, to totiž neni všechno!:)

Zvláštní cena uznání:

Pančto, jak už jsem psala, rozhodování bylo fakt přetěžký, rozhodly jsme se udělit eště 2 zvláštní ceny uznání.

První patří Lucce z blogu Changelucylife, která nám, prosim pěkně, poslala tuhle kráááásnou pečenou rybu a druhá potom Radce Musilové, která vlastně jako jediná udělala jakože vážně rybí recept! A co víc, toho kapříka, ze kterýho byla nakonec polívka (promiň, kamaráde!:)), ulovil její 14-letej klučina!

Ilustrační foto je schválně mírně morbidní, panč nám to přišlo vtipný!:D

A aby to holkám nebylo líto, tak od nás dostanou aspoň malou rybičkovskou placku (viz úvodní obrázek), aby bylo všem jasný, co jsou zač.;)

Photo 14.05.14 13 00 40

Takže, rybičky naše nejmilejší, ještě jednou DĚKUJEME! Jste skvělý a my jsme moc rádi, že vás máme a to jakože fakt.:) Už se těšíme, až zase něco takovýho podnikneme znovu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *