2. Leden 2013 0

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ SE ZDRAVEJMA RYBIČKAMA!:)

Vánoční soutěž2

HURÁÁÁ! SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO PÁTKU 4.1.2013! Vyhodnocení proběhne 7.1.2013 prostřednictvím Facebooku a Twitteru, výherci se to samozřejmě dozvědí i emailem. Tak šup šup, ať to ještě stihnete!:)

Ahoj rybičky!

Tak jsme si řekly, že už píšeme ty chytrý články, výborný zdravý recepty a děsně objektivní recenze dostatečně dlouho na to, že bychom mohly uspořádat historicky první soutěž a to hnedle na Vánoce, aby jsme si to čekání na Ježíška trošku zpestřili!:)

A o co že teda jde? 

Jde o to vyfotit a poslat nám vtipně okomentovanou fotku na téma Vánoce či Silvestr a zdravý životní styl. Abychom Vás ale nenutili zakládat si Fejsbůk nebo Twitter, zasílejte nám je na e-mailovou adresu: info@zdravejjakorybicka.cz. Pro naše sociálně zasíťované hejno to bude jednodušší. Klidně je vkládejte rovnou na naši zeď. Mailové příspěvky můžeme na přání taky sdílet virtuálně, ale napište nám proto k fotkám pokyny.:)

Soutěž bude probíhat od 10.12.2012 do 4.1.2013. Na vyhodnocení si dáme čas do pondělí 7.1.2013, kdy na našich stránkách, Facebooku i Twitteru vyhlásíme všechny 3 šťastné výherce!

PS: Budeme zatím spoléhat na to, že jsme všichni inteligentní vodní živočichové. V případě, že by nám (nedej rybí Bože!:)) začaly chodit nějaké více než peprné fotografie s ještě peprnějšími komentáři, byly bychom – v rámci neohrožení a zachování druhu, nuceny přistoupit k cenzůře.

Co k tomu potřebujete?

  • Foťák
  • Posnídat minimálně jednu lžíci vtipný kaše
  • Podpořit/probudit v sobě zdravou rybí duši :)

Co můžete vyhrát?

A teď to nejdůležitější, kvůli čemu to celý budete dělat, žeano.:) Máme pro Vás přichystané skvělé dárečky, které se Vám určitě budou hodit!

1. Cena – Diář Dietář 2013 + dárková a poukázka v hodnotě 200 Kč na nákup potravin v prodejnách CountryLifeu a jejich báječných jídelnách + 1 hodina libovolné aerobní aktivity nebo 1 vstup do posilovny ve Fitness Kotva (Tae-bo, Jumping, Zumba, Pilates, Jóga…)Možná se divíte, co máme my, rybičky, odpůrkyně diet s dietářem společného. Tak se koukněte na jejich principy zdravého hubnutí a hned pochopíte! Hrozně nás tenhle vtipný a užitečný nápad pro všechny, kdo chtějí být zdraví a zároveň zorganizovaní, nadchnul.

2. Cena – Diář Dietář 2013 + 1 hodina libovolné aerobní aktivity ve Studiu Fanatic (dámské fitko s posilovnou a širokým výběrem aerobních hodin).

3. Cena – Dárková poukázka v hodnotě 199 Kč na nákup u našich Jižanů ze Srbska ve Zdravo Art Deco a jejich skvělém srbském bistru + 1 hodina libovolné aerobní aktivity nebo 1 vstup do posilovny ve Fitness Kotva (Tae-bo, Jumping, Zumba, Pilates, Jóga…)

Všechny ceny pohromadě

A jaký je v tom háček?

ŽÁDNÝ!  Máme Vás prostě rády (a taky máme hodné sponzory, kteří zase mají rádi nás!:)) Žádný fígl ani malinká písmenka pod textem. My prostě fungujeme čistě na bázi ryze sympatické komunikace, takže nám asi holt nejde odolat.:)

Tímto děkujeme našim skvělým sponzorům: Janě Vašákové a jejímu Diáři Dietáři 2013, CountryLifeu, Maxima-trade a jejich srbským specialitámFitness Kotva a Fanatic Studiu za parádní ceny!

Takže krásné Vánoce!!! Foťte, pište vtipné komentáře a posílejte nebo vkládejte rovnou na naší Fejsbůkovou zeď. Tešíme se, panč víme, že nás to všechny bude děsně bavit!:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *