10. Březen 2013 2

Ryby v akci!

Jelikož jsme holky podnikavý a v našem okolí známé pro svou nesnesitelnou proaktivitu a zdravý životní styl, dostaly jsme báječnou příležitost předvést se ve světle reflektorů přímo v reálném světě businessmenů. Ano, zadařila se nám naše oficiálně první zakázka a sice na zdravý catering! Jupijou!:) Byla to pro nás velká výzva, v níž jsme hrdinně obstály a hlavně úžasná zábava.

A proč tenhle článek máte vlastně číst?:) Za prvé proto, že se tu dozvíte další zajímavé, dobré a zdravé recepty, které jsme na akci předvedly a za druhé proto, že se chceme pochlubit, jak se především díky vám rozjíždí celý náš zdravý rybí život a to všemi možnými směry.

Takže moc děkujem, že nás čtete a máte nás rádi, my vás totiž taky!:)

Akce, do níž jsme se vrhly po hlavě, se jmenovala Inovační jednohubky a pořádala ji firma Direct people. Menu bylo samozřejmě tématicky inovační, ale hlavně náležitě rybičkovské (modří už vědí, že to znamená zdravé :)). Do poslední chvíle jsme dost trnuly, jaký to bude celé mít mezi převážně mužským složením hostů, kterých mělo být až 40, úspěch, ale nakonec to dobře dopadlo a všechno mělo k naší obří úlevě pozitivní ohlasy. Co myslíte, taky byste si pochutnali? Servírovaly jsme následující:

Nátřesk u našeho občerstvení :)

Takže na závěr už snad jenom skromně poznamenáme, že nyní samozřejmě očekáváme záplavu objednávek pro nejrůznější akce!;)

2 komentáře k článku Ryby v akci!

  1. Milá děvčata,dojímá mě, jak jste šikovné.Rybičku mám od mámy Ivy(Karolíno),rozeslala jsem všude možně,ode všech nadšené ohlasy.Móóóóóc držím palce,ať se daří!!!!P.S.Úžasné recepty a vše kolem.

    • Děkujeme, Boženko! Pokud chceš být v obraze ohledně novinek, tak jsme na facebooku (pokud ho máš) a nebo se můžeš přihlásit k odběru mailem přes ikonku RSS (taková ta oranžová v pravém horním rohu). Posíláme hodně rybího štěstí!:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *