26. Červen 2013 6

EKOLOGIKUM 5.-7.7. 2013

plakat

Ahoj rybičky,

tak to vypadá, že se nás dvou, ploutvonohých hyperaktivních plavkyň jen tak nezbavíte!:) Představte si, že nás oslovili už i Moravani a začátkem července se chystáme na Ekologikum do brněnské Malé Austrálie. Ano, budeme šířit zdravý životní styl, pozitivní energii a světový mír dokonce i takhle na férovku a hlavně na živo.:)

O co teda jde a na co se můžete těšit?

Ekologikum je chill-out festival, který letos oslaví své páté výročí. Přináší zajímavé přednáškyworkshopy plné inspirace. Nebude chybět Jarmark s produkty lokálních výrobců, čajovny a čajové rituály, dílničky pro děti, masáže ani meditační cvičení. Jeho doprovodné programy podbarvené hudebním line-upem v duchu ambientu, chill-outu, reggae a goa stylu navíc slibují zajímavé propojení různých proudů vědomí.:)

flyer_zadni

No a právě tady přichází na scénu i dvě pražský Ryby!:) Pančto součástí a hlavním vyvrcholením tohohle programu je Fórum Ekologikum se spoustou poutavých přednášek! Teď to bude vypadat, jako že si děsně fandíme :D… Ale oni na té pozvánce vopravdu píšou: že se tam budou prezentovat „samé zajímavé osobnosti, které se rozhodly šířit udržitelné hodnoty, diskutovat, inspirovat a bořit zažité stereotypy.“;)

Takže si dovolíme být patřičně pyšný na to, že jsme toho součástí a rovnou vám sdělíme, že naše přednáška v sobotu 6.7. od 18:00 bude velmi neobyčejná a to na téma:

Naivita v podnikání? Prostoduchost nebo otázka důvěry a duševní svobody aneb recepty na zdravý život a světový mír.

Takže, prosimvás, jestli můžete a chcete, tak přijeďte. Budeme moc rády, když nám budete držet ploutve v publiku! navíc se vám pak třeba můžeme i podepsat na kůži nebo něco…:D

Program Fóra:

V sobotu 6.7. od 10:00 – 19:00 se můžete těšit na:

PŘEDNÁŠKY:

WORKSHOPY:

  • 14:00 ALICE ŠURÁŇOVÁ – Kreativní tanec
  • 15:00 ALENA THOMAS – Home-made.cz
  • 16:00 ZDENĚK RUPRECHT – Přírodní stavitelství
  • 17:00 KATEŘINA ŽALUDKOVÁ – Šetrné dřevo
  • 18:00 VLADIMÍRA STROUPKOVÁ – Kontaktní tanec
  • 19:00 IVAN JAŠEK – Šamanské bubnování

Kdy a kde?

Celý festival začíná už v pátek 5.7. a potrvá až do neděle 7.7.2013 a najdete ho v Malé Austrálii v Brně u řeky Svratky – Bauerova 320/1.

MÓÓÓC se na vás těšíme a kdyby vám to náááhodou nevyšlo, tak nezoufejte! Z přednášek by měl být videozáznam, který rády uveřejníme! (Karolína tímto slibuje, že taky nechá chvíli mluvit i někoho jinýho…:D).

 

6 komentářů k článku EKOLOGIKUM 5.-7.7. 2013

  1. Pražský Rybky doplavou na Moravu !! :) Rybičky, chtěla bych vás poznat, tak snad přijedu a budu vám držet v hledišti ploutvičky :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *