8. Září 2013 0

Ryby na masáži

mandala

Ahoj rybičky!

Helejte se, obecně je o nás asi známo, že máme dny takzvaně „nad psa“. Ale s podzimem občas přichází splíny i na nás, sluníčko v tahu, zima se nám začíná drát pod šupinky a když se do toho začne eště brzo stmívat, může se taky někdy stát, že má člověk prostě depku. No a co je na takovou depku nejlepší? Udělat pro sebe něco hezkýho! Zarelaxovat si, odpočinout si a dobít se, aby ty následující dny byly zase boží a se sluncem v duši!:) No a tak jsme se s Karolí vydaly na masáž…

Teda takhlenc, ona si nás Denisa našla tak trochu sama, o to jsme to měly snažší… napsala nám, že se jí líbíme a ať příjdeme a to bysme nebyly my, abysme se s váma nepodělily o krásný zážitek, který by si mohla/měla čas od času dopřát úplně každá zdravá rybička.;)

Denisa Krejčířová

3web

Denisa je moc prima mladá, milá slečna, která přesto, že vypadá křehce, tak má kopec energie na rozdávání. Za sebe, a myslim, že se mnou bude Karolí souhlasit, musím říct, že má Denisa skvělou techniku. Kombinuje totiž klasickou masáž s reflexní terapií, zajímá se o čínskou medicínu a hlavně, s čím třeba já osobně nemám u ženských masérek úplně dobrou zkušenost, má fakt sílu! Na druhou stranu jsme se po masáži cítily skvěle, nerozlámaně, protože je citlivá a prostě celkově o nás úžasně pečovala.

Přesně tak (tady pro změnu zase Karolí:)! Čestně stvrzuju všechno, co napsala Jana! Denisa je zkrátka boží a má zázračný ruce. Já jsem nikdy předtím na podobný masáži nebyla a obávám se, že jsem si pro sebe včerejškem zajistila další rozmazlovací povinnost.:) A to se tahle holčina nejdřív živila jako zubní laboratnka! Eště že se nakonec rozhodla jít za tím, co jí baví. Vždyť my pořád říkáme, že to je jediná cesta ke světovýmu míru… a máme samozřejmě pravdu!:D

Nechaly jsme se zhýčkat hodinovou masáží nohou (jakože celejch ploutví… jéééééžiši, to bylo bájo!), zad a šíje. Krásně jsme si odpočinuly, uvolnily ztuhlý svaly, no a hlavně ta masáž hlavy! To je prostě věc, při který tak trochu vypínám mozek, jak moc je to úžasný.:) Další věc, která je na týhle rybičce vážně fajn je to, že je hodně citlivá a empatická, takže se na vás naladí a pak mluví nebo mlčí přesně tak, jak je vám příjemný. Pokud jste tudíž ukecaný tak jako já, dozvíte se spoustu zajímavejch věcí a nebo můžete prostě jenom odpočívat.

 

Táááákže, jakýma všema způsobama Denisa čaruje a co nabízí?

 

 • Čínskou tlakovou masáž
 • Masáže k posílení životní energie (tu jsme měly my. Heč!:D)
 • Aroma masáž
 • Rituál 5 elementů (na ten se chystáme teď na podzim a nemůžeme se dočkat!)
 • Detoxikační medovou masáž
 • Detoxikační masáž těla a obličeje bahenní maskou
 • Masáž lávovými kameny
 • Krémová masáž
 • Thajská masáž
 • Těhotenská masáž
 • Sportovní masáže

A ještě hromadu dalších věcí, pančto je prostě moc šikovná! No, koukněte se sami, žeano!;)

Kam připlavat:

Denisa masíruje v maličkym a krásně útulnym pokojíčku v Om Yoga studiu. Je to tam fakt báječný už jenom proto, že tam maji na stěně skoro úplně stejnou mandalu jako mám já na zádech.:D Tohle vážně moc příjmený studio, kde maji i svojí čajovnu a mazlivou Stafordici Ebi, najdete na Kačerově a cvičí se tu vlastně výhradně yoga všech možnejch druhů. Je to tudíž ideální místo na pročištění hlavy i těla.

Zkrátka a dobře, Denisa a vůbec i celé Om Yoga studio nám udělaly ohromnou radost, takže kdo potřebujete trochu odpočívat, rozmazlit a zvednout si náladu, tak rozhodně neváhejte a šup sem!

 
Oficiální stránky:
 
http://www.masazekrecirova.cz 
http://www.omyogastudio.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *